Reference
- Infrastrukturní projekty
- Zlepšení vzhledu obce Těmice, II. etapa, PRV 2007 - 2013
- Zlepšení vzhledu obce Dobroutov, II. etapa, PRV 2007 - 2013
- Zlepšení vzhledu obce Urbanov, II. etapa, PRV 2007 - 2013
- Zlepšení vzhledu obce Zajíčkov, PRV 2007 - 2013
- Zlepšení dopravní a technické infrastruktury a vzhledu obce Dobroutov, PRV 2007-2013
- Zlepšení dopravní infrastruktury a vzhledu obce Hlasivo, PRV 2007-2013
- Oprava místních komunikací a výsadba zeleně v obci Urbanov, PRV 2007-2013
- Zlepšení dopravní infrastruktury a vzhledu obce Jilem, PRV 2007-2013
- Zateplení budovy MŠ Klubíčko Milevsko, OPŽP
- Zateplení budovy MŠ Sluníčko Milevsko, OPZP
- Zateplení zdravotního střediska v Janštejně, OPŽP
- Sběrný dvůr Kardašova Řečice, OPŽP
- Kompostárna - Sběrný dvůr pro bioodpady Příbraz, OPŽP
- Zateplení Kulturního domu Těmice, OPŽP
- Zateplení Kulturního domu Kardašova Řečice, OPŽP
- Zateplení Mateřské školky Slavonice, OPŽP
- Jarošov nad Nežárkou - propojení kanalizace, GP Rozvoj venkova a krajiny, JČK
- Oprava požární nádrže a ocelové výpusti v obci Jilem, GP JČK
- Dostavba kanalizace - Kardašova Řečice, OPŽP
- Kanalizace a ČOV Horní Dubenky, PRV 2007-2013
- Zkapacitnění a opevnění koryta Černého potoka v zastavěném území v Hrdlořezích, GP JČK
- Revitalizace školního hřiště ZŠ v Urbanově, s podporou PRV 2007 - 2013
- Oprava Kaple sv. Floriána v Lomech, PRV 2007-2013
- Školní družina Kardašova Řečice, ROP NUTS II JZ
- Efektivnější výuka v ZŠ Kardašova Řečice, ROP NUTS II JZ
- Oprava památníku padlých ve světové válce, GP jĆK
- Oprava kříže v obci Jilem, GP JČK
- Oprava autobusové zastávky Heřmaneč, GP JČK
- Dovybavení SDH Člunek a SDH Lomy, GP JČK
- Oprava požární techniky a dovybavení materiálem SDH Příbraz, GP JČK
Dopravní infrastrukturaEkologie, odpadyVodohospodářská infrastrukturaObčanské vybavení a služby - Investice do lesů
- Lesnická technika pro LESY RYTÍŘE STANGLERA v. o. s.
- Lesnická technika pro Městys Chlum u Třeboně, PRV 2007 -2013
- Lesnická technika pro Jarošov nad Nežárkou, PRV 2007 -2013
- Lesnická technika pro Město Tišnov, PRV 2007 -2013
- Lesnická technika pro Město Jistebnice, PRV 2007 -2013
- Lesnická technika pro Obec Velký Ratmírov, PRV 2007 -2013
- Lesnická technika pro Město Stonařov, PRV 2007 -2013
- Lesnická technika pro Grunt Lovětín s.r.o., PRV 2007 – 2013
- Lesnická technika pro Obec Volfířov, PRV 2007 -2013
- Lesnická technika pro Městys Pavlíkov, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro Obec Citonice, PRV 2007-2013
- Lesnická technika - Jan Kodým, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro Obec Záhoří, PRV 2007-2013
- Technika do lesa pro Obec Pojbuky, PRV 2007-2013
- Lesnická technika - Jana Krpálková, PRV 2007-2013
- Technika pro hospodářskou činnost v lese - Antonín Hrabě, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro Město Kamenice nad Lipou, PRV 2007-2013
- Lesnická technika - Bohuslav Klusáček, PRV 2007-2013
- Lesnická technika - Jaromír Vomlel, PRV 2007-2013
- Pořízení strojů - Vladimír Antoňů, PRV 2007-2013
- Technika pro práci v lese - Vítězslav Mašek, PRV 2007-2013
- Vybavení lesnickou technikou - Městys Mrákotín, PRV 2007-2013
- Technické vybavení pro činnosti v lese - Městys Sněžné, PRV 2007-2013
- Technika pro Obec Těmice, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro Obec Osová Bítýška, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro Obec Horní Dubenky, PRV 2007-2013
- Pořízení lesnické techniky – Město Sedlčany, PRV 2007-2013
- Pořízení lesnické techniky - Podnik města Slavonice s.r.o., PRV 2007-2013
- Vyvážecí souprava - Evžen Wratislav, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro Město Sedlčany, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro Město Kardašova Řečice, PRV 2007-2013
- Vyvážecí souprava, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro Lesní společnost Vltava s.r.o., PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro Městys Sněžné, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro Město Suchdol nad Lužnicí, PRV 2007-2013
- Technika pro Městské lesy Žirovnice, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro Městys Kamenice, PRV 2007-2013
- Lesnická technika ing. Jaroslav Mach, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro Nové Město na Moravě, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro Městys Bohdalov, PRV 2007-2013
- Technika pro lesy Městyse Mrákotín, PRV 2007-2013
- Lesnická technika - Vítězslav Mašek, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro obec Louka, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro obec Moravský Písek, PRV 2007-2013
- Lesnická technika - Antonín Hrabě
- Lesnická technika pro obec Hlasivo
- Lesnická technika pro obec Pojbuky, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro MIHOS, spol. s r.o. , PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro společnost MINTAKA s.r.o. , PRV 2007-2013
- Lesnická technika - Miloš Krátký, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro obec Horní Pěna, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro Podnik města Slavonice s.r.o. , PRV 2007-2013
- Lesnická technika - Miroslav Petrák, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro obec Volfířov, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro obec Jistebnice, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro Městys Mrákotín, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro Město Žirovnice, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro obec Těmice, PRV 2007-2013
- Lesnická technika - ing. Jana Peršínová, PRV 2007-2013
- Lesnická technika - Milan Hájek, PRV 2007-2013
- Lesnická technika - Petr Štůla, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro Město Tišnov, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro hospodaření obce Louka, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro hospodaření obce Hrubá Vrbka, PRV 2007-2013
- Lesnická technika pro obec Popovice, PRV 2007-2013
- Souprava traktoru s frézou na opravu lesních cest LD Osvětimany, LDO Osvětimany, PRV 2007-2013
Lesnická technika - Rekonstrukce lesní cesty Za Povolnou, PRV 207 - 2013
- Oprava lesních cest v k. u. Klikov a Tušť, PRV 207 - 2013
- Rekonstrukce lesní komunikace v polesí Obora na k. ú. Malčín, PRV 207 - 2013
- Rekonstrukce komunikace u Černého lesa, PRV 207 - 2013
- Rekonstrukce lesní cesty Stříbřec, PRV 207 - 2013
- Oprava lesní cesty Babky, PRV 207 - 2013
- Oprava lesní cesty v KÚ Kuželov, PRV 2007-2013
- Oprava lesních cest v KÚ Mirochov a Žíteč, PRV 2007-2013
- Rekonstrukce lesní cesty "PŘÍBĚNICKÁ", PRV 2007-2013
- Oprava lesní cesty v KÚ Drahoňov, PRV 2007-2013
- Celková oprava lesní cesty v k. ú. Urbanov, PRV 2007-2013
- Oprava lesní cesty Šejby, PRV 2007-2013
- Oprava lesní cesty Květnice, PRV 2007-2013
- Oprava lesních cest v k. ú. Slavonice, PRV 2007-2013
- Celková oprava lesní cesty v k.ú. Kněždub, PRV 2007-2013
- Celková oprava lesní cesty v k. ú. Vřesovice, Město Kyjov, PRV 2007-2013
- Celková oprava lesní cesty, LDO Osvětimany, PRV 2007-2013
Infrastruktura v lesích
- Odpočívadlo na hipostezce v Dolní Pěně, MMR ČR
- Řásná celoročně dostupná všem, MMR ČR
- Turistické centrum služeb a odpočívadlo u Červeného Dvora, MMR ČR
- Hradiště – cíl pro aktivní cestování, NP PCR, Cestování dostupné všem, MMR ČR
- Šlapeme Českou Kanadou, NP PCR, Cestování dostupné všem, MMR ČR
- Penzion s vinotékou - Ivana Ševčíková, PRV 2007-2013
- Penzion U Kostela, Hana Bartoníková, PRV 2007-2013
- Půjčovna kol a ubytovna, Horňácká farma s.r.o., PRV 2007-2013
- Penzion V Podzámčí, Jan Gazda, PRV 2007-2013 – I. a II. etapa
- Sněžné dělo pro sjezdovku Hradiště u Nové Bystřice, GP JČK
- Lyžování na Novobystřicku, Šetrná turistika, GP JČK
Cestovní ruch
Podnikání v zemědělství
- Modernizace ekofarmy, Milada Bílková, PRV 2007 - 2013, opatření I.1.1.1.a
- Modernizace ŽV - Libor Kořínek, PRV 2007 - 2013, opatření I.1.1.1.a
- Odchovna mladých býku, Bedřich Louša, PRV 2007 - 2013, opatření I.1.1.1.a
- Modernizace stáje pro skot, Ondřej Plucar, PRV 2007 - 2013, opatření I.1.1.1.a
- Rekonstrukce stáje, Ladislav Skalák, PRV 2007 - 2013, opatření I.1.1.1.a
- Zahájení činnosti v ekozemědělství – Martina Týmová, PRV 2007-2013
- Zahájení činnosti ekozemědělce Františka Rokose, PRV 2007-2013
- Zahájení činnosti mladého ekozemědělce – Ing. Oldřich Týma, PRV 2007-2013
- Zahájení činnosti v ekozemědělství - BIOKOM CZ s.r.o., PRV 2007-2013
- Zahájení činnosti v ekozemědělství - Lenka Hánová, PRV 2007-2013
- Milada Bílková - zahájení činnosti v ekozemědělství, PRV 2007-2013
- Zahájení činnosti ekozemědělce Kateřiny Cejpové, PRV 2007-2013
- Zahájení činnosti ekozemědělce Dušana Ježe, PRV 2007-2013
- Zahájení činnosti ekozemědělce Františka Kadubce, PRV 2007-2013
- Zahájení činnosti ekozemědělce Marie Krpálkové, PRV 2007-2013
- Zahájení činnosti mladého zemědělce - Hany Bartoníkové, PRV 2007-2013
- Zahájení činnosti mladého zemědělce Ondřeje Plucara, PRV ČR 2007-2013
- Zahájení činnosti ekofarmy Aleny Krejčí, PRV ČR 2007-2013
- Zahájení činnosti ekozemědělce Lukáše Konečného, PRV ČR 2007-2013
- Zahájení činnosti ekozemědělce Mgr. Ivy Novákové Pavlíkové, PRV 2007-2013
- Zahájení činnosti ekozemědělce - Martiny Kadubcové, PRV 2007-2013
- Zahájení činnosti mladého zemědělce Jiřího Richtera, PRV 2007-2013
- Rekonstrukce stodoly na seno v ekofarmě Petra Neckáře, PRV ČR 2007-2013
- Sklad obilí - Libor Stehlík, PRV ČR 2007-2013
- Čistička zrnin - Jiří Richter, PRV ČR 2007-2013
- Briketárna - Libor Stehlík, PRV ČR 2007-2013
- Stavební úpravy stáje pro býky, PRV ČR 2007-2013
Rozvoj mikropodniků
- Zarízení na výrobu tvarovaných biopaliv, Jiří Krpálek, PRV 2007 - 2013, opatření III.1.2.d
- Technické vybavení provozovny – Palco s.r.o., PRV ČR 2007-2013
- Rozvoj mikropodniku PK Dřevoprodukt s.r.o., PRV ČR 2007-2013
- Pořízení parketové brusky, Fond Vysočiny 2012
- Olepovací stroj pro Truhlářství Šuhájek, Fond Vysočiny 2012
- Výroba pelet – Jan Krpálek, PRV ČR 2007-2013
- Rozšíření provozovny Podlahářství Omasta, Fond Vysočiny 2011
- Modernizace provozu pro chov ryb - Stanislav Žemlička, OP Rybářství
- Podpora rozvoje mikropodniku - KRBOVÉ A PALIVOVÉ DŘEVO s. r. o., PRV 2007-2013
- Modernizace provozu na zpracování zůstatkové biomasy pro energetické účely, PRV 2007-2013
Stav ke dni 4. 4. 2014